Зі святом останнього дзвоника!

Дата: 29 травня 2020 о 10:52
173 перегляда

Шановні вчителі, учні та батьки Боремельського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-колегіум»! Ось і закінчується черговий навчальний рік. Рік, який наблизив нас до європейських стандартів, до Нової української школи, до змін свідомості кожного з нас. Він подарував чимало здобутків і перемог, був успішним на шляху освітніх реформ. Це був рік викликів і нових завдань.
Він показав, що спільними зусиллями можна подолати все: ми змогли запровадити "креативний" карантин, дистанційне навчання та підбити підсумки річних здобутків учнів.
Любі наші учні та шановні батьки! Сьогодні хочемо висловити щиру подяку за активну участь у дистанційному навчанні.
2019-2020 навчальний рік видався не легким, але дякуючи Вашій підтримці, терпінню, увазі ми успішно завершили навчання. Успіх людини, безумовно, заслуга його найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю.
Ми дякуємо дітям, батькам, бабусям та дідусям за те, що ви підтримали дистанційне навчання і весь час були поруч з нами, вчителями, та нашими дітьми. Адже в цьому році без вас, без вашої підтримки, нам, вчителям, не вдалося б досягти успіху. Щиро дякуємо за 100% -у готовність прийти на допомогу. За вчасно виконані та надіслані завдання. За чесно написані самостійні та контрольні роботи. За терпіння та міцну нервову систему.
Дякуємо всім, хто був залучений до освітнього процесу! Дякуємо педагогам з небайдужими серцями та інноваційними ідеями! Дякуємо учням за витримку і старанність у навчанні!
Вітаємо шкільну спільноту із закінченням навчального року!
Шановні випускники, вам - упевненості у власних силах, натхнення, духовної стійкості, успішно скласти іспити та обов’язково досягти бажаного!
Дорогі діти! Гарного літнього відпочинку, здійснення мрій, радості від життя!
Усім бажаємо міцного здоров'я, натхнення і хорошого настрою! До зустрічі 1 вересня!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.