Нашій школі 35!

Date: 5 жовтня 2021 о 07:00, Refreshed 5 жовтня 2021 о 07:12
101 view

Є в нашому житті чудова традиція – відмічати ювілеї. Ювілей школи – не просто свято, це своєрідний підсумок зробленого, це бачення майбутнього.
25 вересня 2021 року Боремельський НВК ЗОШ «І-ІІ ступенів-колегіум» відсвяткував своє 35-річчя!
Скільки часу минуло, скільки вітрів відшуміло, скільки випускників пішли в доросле життя, а школа, оповита серпанком любові й ніжності вдячних учнів, залишилася такою ж юною, але вже зі своєю історією й традиціями.
Школа – це не тільки стіни, це і пам’ять, і звичаї, і наступність поколінь. І цього в Боремельського НВК ЗОШ «І-ІІ ступенів-колегіум» не відібрати. Адже багата наша школа своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів та вдячних за науку випускників. Тому й до ювілею школи готувалися з неабияким хвилюванням, згадували вчителів, випускників та історію навчального закладу.
Святково прибраний зал, локації з оригінальними світлинами, красива фотозона, доріжка з квітів, школа вбрана прикрасами, виготовленими руками учнів, вітальні листівки від школярів - усе це створило надзвичайно святкову атмосферу!
У свій день народження навчальний заклад гостинно запросив випускників, ветеранів педагогічної праці, меценатів, представників влади, які завітали на свято з щедрими подарунками.
«Наша школа – це будівля, яку будували всі, хто сидить у цій залі: вчителі, учні, співробітники школи, випускники, батьки, наші спонсори, місцева влада. Цей будинок склався, як по цеглині, з наших справ, талантів, досягнень, результатів, кожен вніс щось своє. А результати тішать» - такими словами розпочала свій виступ директорка школи Надія Кротік.
Зі словами вдячності Надія Григорівна звернулася до вчителів, учнів, батьків, учителів-ветеранів, техпрацівників школи та спонсорів, побажала всім міцного здоров’я, здійснення задумів, щасливого дитячого сміху в кожній родині, у школі, в селі, в нашій мирній, незалежній Україні!
За багаторічну історію існування школи змінилося покоління вчителів. Звучали слова подяки найстаршим, найдосвідченішим педагогам, які створили і передали кращі освітянські традиції колективу. Хвилиною пам’яті вшанували педагогів та випускників школи, які пішли з життя.
Святкова програма була яскравою і насиченою. Концерт розпочався з гімну колегіуму, який виконали учнівський та педагогічний колективи закладу. Щирі вітання, побажання, запальні танці, душевні пісні нікого не залишили байдужими, торкнулися кожного серця, дарували хороший настрій, викликаючи у гостей щирі посмішки та розчулення. Пісня «Україна - це ми!» підняла на ноги всіх присутніх, довго лунали вдячні оплески глядачів.
Срібною симфонією пролунала мелодія шкільного дзвоника, який передали учні початкових класів із рук в руки гостям свята. Ця мелодія зворушила присутніх, змусила ще на мить поринути в світ чарівного дитинства.
Шкільні стіни невпинно будуть відбивати час: 40, 50, 100 років, а школа все одно буде лишатися молодою, тому що ці стіни будуть наповнюватися новими дзвінкими голосами. Шкільний дух не старіє, йому завжди десять-одинадцять років — якраз стільки, скільки від першого до останнього шкільного дзвоника проходять свій шлях учні.
Школа вдячна всім, хто завітав на свято, хто надіслав вітальний лист чи залишив свій вдячний відгук на сторінках Facebook чи на сайті закладу! Спасибі за підтримку та турботу!
Під шкільними вітрилами дитинства і юності летить у майбутнє Боремельський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-колегіум» назустріч новим звершенням!

Comments:
Only authorized users can leave comments.