Свято останнього дзвоника

Дата: 8 червня 2023 о 22:52
102 перегляда

Травень 2023…,затьмарений війною, жахливими новинами, материнськими сльозами вмита українська земля… Сьогодні наші думки лише про одне: про біль війни та наближення Перемоги України. Ми живемо в часи, коли в полум'ї битв народжується нова історія країни. Коли увесь світ спостерігає за хоробрістю українців, які сміливо боронять свої землі…
Таким лейтмотивом було пронизане цьогорічне свято останнього дзвоника в нашому закладі. По-особливому звучав сьогодні Гімн держави. Звук метронома хвилини мовчання озвався в кожній душі. Зі сльозами на очах слухала шкільна родина випускників, котрі дякували за мирний останній дзвоник, за кожен день у школі тим, хто зараз на полі бою, і тим, хто віддав найдорожче - своє життя. Жовто-блакитними квітами лягли шана та вдячність до портретів загиблих Героїв громади.
Із закінченням навчального року привітала учасників освітнього процесу Надія Григорівна. Директорка побажала мирного неба, щасливого дитинства, хороших новин, подякувала всім, хто дає можливість купувати матеріали та тим, хто виготовляє масксітки для Захисників.
Голова громади Віктор Корінь привітав із закінченням навчального року та вручив почесну грамоту Рівненської військової обласної адміністрації трудовому колективу закладу за активну громадську позицію. Грошові премії за відмінні успіхи в навчанні отримали учні від представника ТОВ « АГРО – Захід» («Вілія») Олександра Лешука.
Сьогодні довго тривали конкурси квесту. На якийсь час діти забули, що йде війна.
Учні закладу, розділені на 8 команд, взяли участь в квесті «У пошуках шкільного дзвоника». Пройшовши успішно всі 16 станцій, школярі показали знання з історії, іноземної мови, біології, медицини, проявили творчу майстерність та кулінарні здібності, вміння командної роботи. Команда, яка знайшла дзвінок, урочисто передала його випускникам школи. І в садку Боремельського ліцею залунала мелодія останнього шкільного дзвоника.
Стомлені та щасливі школярі смакували кашею від шкільного кухаря.
Піснею «Заспіваймо пісню про Україну!» випускники нагадали, що нашій державі потрібна допомога, закликали не бути байдужими.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.